Gepubliceerd 19 februari 2023

Vragen aan college over gebreken in De Kuil

De douches van sporthal De Kuil zijn al sinds juli 2022 niet gebruik vanwege een legionella-uitbraak. Tot overmaat van ramp is er in de december 2022 een grote lekkage ontstaan in de sporthal door een kapotte klep in de waterinstallatie. Het water heeft de houten sportvloer zwaar beschadigd.


Sportverenigingen die gebruik maken van de sporthal hebben bij wethouder Dirk-Jan Knol geklaagd omdat de problemen nog steeds niet zijn opgelost. Merel van Dijk (GL) stelde mede namens Lokaal Liberaal daar vragen over aan het college in de gemeenteraad van afgelopen woensdag.


Wethouder Knol antwoordde dat de gemeente een mistery guest heeft ingezet om de situatie te bekijken. Er zijn recent afspraken gemaakt met de regiomanager en locatiemanager van Optisport over verbeteringen van de bedrijfsvoering. Er zijn maatregelen genomen om de legionellabesmetting in de douches te bestrijden. Als die niet blijken te werken moet het hele systeem aangepast worden.

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN