Afgelopen donderdag en vrijdag (inhaalwedstrijd) speelde Reeuwijk 1 (regulier), met André van der Laan, Dennis Cornelisse en Cees Voordouw, thuis en daarna uit tegen het Delftse DHC 3. De Delftenaren zijn een directe concurrent in de strijd om lijfsbehoud in de 2e klasse dus verliezen was een no-go.

De donderdagwedstrijd gaf een beeld van wisselende kansen, met uiteindelijk de verdiende overwinning in de laatste partij en een einduitslag van 6-4. Op de donderdag verdeelden Van der Laan, Voordouw en Cornelisse de punten door elk 2 partijen te winnen. Op vrijdag liep Reeuwijk 1 uit naar een mooie 3-6 voorsprong, waarna de Delftenaren de einduitslag wat draaglijker maakten door de 4-6 te noteren. Cornelisse was de grote man die zijn geduldige spel met 3 gewonnen partijen beloond zag. In West 2A staat Reeuwijk 1 nu puntgelijk met nummer 3 Dordrecht, met 27 punten uit 6 wedstrijden.
Reeuwijk duo 1 in zwaar weer
Tegen laagvlieger Play Fair 3 speelden Dave van der Heiden en Jeroen Raaphorst van Reeuwijk duo 1 toch vooral om hun overlevingskansen in West 3G te verhogen. Play Fair ging er hard in en kwam op 2-0 door de eerste enkelpartijen te winnen. Van der Heiden had weinig in te brengen, maar Raaphorst wist 5 games af te dwingen. De dubbelpartij, ook in 5 games, was een prooi voor de Reeuwijkers. Raaphorst pakte het tweede punt van de avond door zijn partij gedecideerd in 3 games te winnen. Van der Heiden had winst of verlies in de partij in handen en hij maakte het spannend door 5 games te spelen. De 5e games was voor hem net te veel, maar de partij weggeven heeft hij zeker niet gedaan. Ondanks knap werk toch verlies met 3-2 tegen Fair Play 3. Reeuwijk duo 1 staat in West 3G op een 4e plaats met 9 punten uit 5 wedstrijden.