3 oktober 2020

Sportuitslagen van 3/4 oktober

Ondanks de scherpere coronamaatregelen gingen de competities bij de voetballers, korfballers en volleyballers gewoon door en werd een begin gemaakt met de waterpolocompetitie. Bij alle sportevenementen was het publiek niet welkom.

• VOETBAL:UITSLAG:TIJD:
Kl. 3A | Aarlanderveen – CVC Reeuwijk Afgelast! 03/10 – 14.30 u.
Kl. 4B | Bodegraven – Woerden 3 – 4 03/10 – 15.00 u.
Kl. 4B | SCH ’44 – Rohda ’76 4 – 2 03/10 – 14.30 u.
Kl. 4B | VEP – WDS6 – 2 03/10 – 14.30 u.
    
Kl. 2D | ESTO – FC IJsselmondeAfgelast!  04/10 – 14.00 u.
Kl. 2D | Groeneweg – RVC ’33 2 – 4 04/10 – 14.00 u.
     
• VELDKORFBAL:    
2 H | Vriendenschaar – Tjoba 12 – 16 03/10 – 15.30 u.
2 I   | DOT – CKV Reeuwijk 19 – 17  03/10 – 17.00 u.
     
• VOLLEYBAL:    
Div. 3B  | VSTS – Switch (dames) 3 – 1 01/10 – 20.30 u.
Div. 3B  | DVC – Zovoc (dames) 1 – 3 03/10 – 18.30 u.
     
• WATERPOLO:    
Div. 1B | BZ&PC – Het Y (dames) 10 – 8  03/10 – 18.05 u.
Div. 1A | BZ&PC – De Linge/PCG (heren) 12 – 10  03/10 – 19.30 u.
     

SPORTAANBOD RADIO

03/10| Sportoverzicht in De Blik ± 10.30 u.  Presentatie: André van Egdom
03/10 | Bodegraven – Woerden 14.30 u. Verslag: André van Egdom
03/10 | SCH ’44 – Rohda ’76 14.30 u. Verslag: Wijno Verweij
03/10 | VEP – WDS 14.30 u. Verslag: Koos de Groot
04/10 | Groeneweg – RVC ’33 14.00 u. Verslag: André van Egdom

             
 Bijgewerkt t/m 04/10:         
             
 3e KLASSE A (zat):      4e KLASSE B (zat):    
  1Blauw-Zwart37                      1SCH ’4439  
  2Lugdunum26    2Zevenhoven39 
  3DWO26    3Woerden39 
  4VVSB36    4Rohda ’76 •36 
  5Nieuwkoop36    5Zwammerdam36 
  6Gouda24    6Siveo ’6024 
  7Aarlanderveen23    7VEP34 
  8CVC Reeuwijk •23    8NSV ’4623 
  9Be Fair33    9Linschoten33 
10TAVV11  10WDS •33 
11FC Oegstgeest31  11Alphense Boys20 
12Alphia10 12Sportief20
13Sporting Leiden20 13Bodegraven •30
14VVC FC30 14 Kamerik30
             
 2e KLASSE D (zon):           
  1VFC39        
  2Wippolder39        
  3DONK36        
  4COAL36        
  5RVC ’33 •36        
  6Excelsior ’2036        
  7Groeneweg23        
  8FC IJsselmonde23        
  9ESTO •23        
10Concordia33        
11Antibarbari20        
12Full Speed20       
13Meeuwenplaat30       
14XerxesDZB20       

Legenda: = nacompetitie / = degradatie

0 Shares
Sluit Menu