27 september 2020

Sportuitslagen 26/27 september

De sportuitslagen van 26/27 september met de 2e ronde van de voetbalcompetitie. Verder veldkorfbal- en volleybaluitslagen.

• VOETBAL:UITSLAG:TIJD:
Kl. 3A | Be Fair – CVC Reeuwijk 0 – 1 26/09 – 14.30 u.
Kl. 4B | WDS – Bodegraven 2 – 0 26/09 – 14.30 u.
Kl. 4B | Rohda ’76 – Kamerik 4 – 1 26/09 – 14.30 u.
    
Kl. 2D | Wippolder – ESTO 3 – 0 27/09 – 14.00 u.
Kl. 2D | RVC ’33 – VFC 1 – 3 27/09 – 14.30 u.
     
• VELDKORFBAL:    
2 H | Keep Fit ’70 – Vriendenschaar 17 – 13  26/09 – 17.00 u.
2 I  | CKV Reeuwijk – IJsselvogels 15 – 13 26/09 – 15.30 u.
     
• VOLLEYBAL:    
Div. 3B  | Zovoc – VSTS (dames) 3 – 1 26/09 – 20.15 u.
Div. 3B  | Irene – DVC (dames) 3 – 1 26/09 – 14.00 u.
Pr.kl. D | Enervo – VSTS (heren) 4 – 0 26/09 – 13.30 u.
     

SPORTAANBOD RADIO

26/09 | Sportoverzicht in De Blik ± 10.30 u.  Presentatie: André van Egdom
26/09 | Be Fair – CVC Reeuwijk 14.30 u. Verslag: André van Egdom
26/09 | Rohda ’76 – Kamerik 14.30 u. Verslag: Wijno Verweij
27/09 | RVC ’33 – VFC 14.30 u. Verslag: André van Egdom
 . 

             
 Bijgewerkt t/m 27/09         
             
 3e KLASSE A (zat):      4e KLASSE B (zat):    
  1Lugdunum26                      1SCH ’4426  
  2DWO26    2Woerden26 
  3VVSB26    3Rohda ’76 •26 
  4Gouda24    4Siveo ’6024 
  5Blauw-Zwart24    5Zevenhoven13 
  6Aarlanderveen23    6Linschoten23 
  7CVC Reeuwijk •23    7Zwammerdam23 
  8Nieuwkoop23    8NSV ’4623 
  9TAVV11    9WDS •23 
10FC Oegstgeest21  10VEP21 
11Alphia10  11Alphense Boys10 
12Sporting Leiden20 12Kamerik20
13Be Fair20 13Bodegraven •20
14VVC FC20 14 Sportief20
             
 2e KLASSE D (zon):           
  1COAL26        
  2Wippolder26        
  3VFC26        
  4Groeneweg13        
  5DONK23        
  6Concordia23        
  7FC IJsselmonde23        
  8RVC ’33 •23        
  9ESTO •23        
10Excelsior ’2023        
11Antibarbari10        
12Full Speed20       
13XerxesDZB20       
14Meeuwenplaat20       

Legenda: = nacompetitie / = degradatie

0 Shares
Sluit Menu