20 september 2020

Sportuitslagen van 19/20 september

De sportuitslagen van het weekend van 19/20 september bestaan uit de uitslagen en standen van de voetbalcompetitie, de uitslagen van de veldkorfbalcompetitie en de uitslagen van de volleybalcompetitie.

• VOETBAL:UITSLAG:TIJD:
Kl. 3A | CVC Reeuwijk – VVSB 3 – 4 19/09 – 14.30 u.
Kl. 4B |  Bodegraven – Siveo ‘60 0 – 3 19/09 – 14.30 u.
Kl. 4B |  Sportief – Rohda ‘76 0 – 3 19/09 – 14.30 u.
Kl. 4B |  SCH ’44 – WDS 7 – 1 19/09 – 14.30 u.
    
Kl. 2D | ESTO – Antibarbari 3 – 2 20/09 – 14.00 u.
Kl. 2D | XerxesDZB – RVC ‘33 1 – 2 20/09 – 14.00 u.
     
• VELDKORFBAL:    
2 H | Vriendenschaar – Erasmus 11 – 19 19/09 – 15.30 u.
2 I   | CKV Reeuwijk – WION 18 – 18  19/09 – 15.30 u.
     
• VOLLEYBAL:    
Div. 3B  | VSTS – Irene (dames) 3 – 2 19/09 – 16.30 u.
Div. 3B  | BS Thor 2 – DVC (dames) 4 – 0 19/09 – 15.30 u.
Pr.kl. D | VSTS – Switch 2 (heren) 3 – 1 19/09 – 16.30 u.
     
• POLSSTOKVERSPRINGEN:    
NK in Burgum (Friesland)  Topklasse19/09 – 14.00 u.
     

SPORTAANBOD RADIO

19/09 | Sportoverzicht in De Blik ± 10.30 u.  Presentatie: André van Egdom
19/09 | CVC Reeuwijk – VVSB 14.30 u. Verslag: André van Egdom
19/09 | Sportief – Rohda ’76 14.30 u. Verslag: Wijno Verweij
19/09 | SCH ‘44 – WDS 14.30 u. Verslag: Koos de Groot
20/09 | ESTO – Antibarbari 14.00 u. Verslag: André van Egdom

             
 Bijgewerkt t/m 20/09         
             
 3e KLASSE A (zat):      4e KLASSE B (zat):    
  1Aarlanderveen13                      1SCH ’4413  
  2DWO13    2Rohda ’76 •13 
  3Lugdunum13    3Siveo ’6013 
  4VVSB13    4Linschoten13 
  5Nieuwkoop13    5NSV ’4613 
  6Blauw-Zwart11    6Woerden13 
  7Gouda11    7Zevenhoven13 
  8FC Oegstgeest11    8Kamerik10 
  9TAVV11    9VEP10 
10CVC Reeuwijk •10  10Zwammerdam10 
11Alphia10  11Alphense Boys10 
12Sporting Leiden10 12Bodegraven •10
13VVC FC10 13Sportief10
14Be Fair10 14 WDS •10
             
 2e KLASSE D (zon):           
  1Groeneweg13        
  2Wippolder13        
  3COAL13        
  4FC IJsselmonde13        
  5ESTO •13        
  6RVC ’33 •13        
  7VFC13        
  8Full Speed10        
  9Antibarbari10        
10DONK10        
11XerxesDZB10        
12Excelsior ’2010       
13Concordia10       
14Meeuwenplaat10       

Legenda: = nacompetitie / = degradatie

0 Shares
Sluit Menu