Gepubliceerd 26 maart 2024

Spoorstraat Gouda meermaals afgesloten

De Spoorstraat in Gouda wordt de komende periode gedurende meerdere weekenden afgesloten. Dit is nodig in verband met werkzaamheden aan het viaduct Noothoven van Goorstraat. Dit viaduct is aangetast door betonrot en moet daarom in zijn geheel vervangen worden.

Het weekend van 23 en 24 maart jl. is het viaduct weggehaald. In het weekend van 13 en 14 april wordt het viaduct teruggeplaatst. Op 20 en 21 april wordt de Spoorstraat voor de laatste keer afgesloten.

Tekst: Bianca Verzijl

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN