Gepubliceerd 1 augustus 2021

Speelweek wordt Speeldag in Nieuwerbrug

Het bestuur van Speelweek Nieuwerbrug neemt het zekere voor het onzekere en heeft besloten om de speelweek in te korten tot een Speelweek Feestdag. De feestdag is op woensdag 25 augustus met een uitloop tot 26 augustus in de ochtend voor de kinderen die blijven slapen.

Op de website van De Speelweek Nieuwerbrug wordt uitgelegd dat het onmogelijk is voor de begeleiders om een week lang de 1,5 meter afstand te bewaren. Ook het testbeleid is lastig te handhaven. Voor een dag is dat wel haalbaar.


Ouders die dat willen, kunnen hun inschrijfgeld terugkrijgen. Maar het bestuur van De speelweek wijst er op dat er wel kosten worden gemaakt en zouden het daarom enorm waarderen als deelnemers toch de contributie van 10 euro betalen.

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN