Gepubliceerd 19 april 2022

ReBo Trofee dit jaar met compleet deelnemersveld

Ook dit jaar wordt weer gespeeld om de ReBo Trofee, het voetbalkampioenschap tussen de voetbalclubs in de gemeente Bodegraven-Reeuwijk. CVC Reeuwijk en WDS behoren dit keer ook tot de deelnemende clubs, waardoor het deelnemersveld nu compleet is. Vorig jaar startte het toernooi met 4 clubs: Bodegraven, ESTO, Rohda’76 en RVC’33.

Langer toernooi

Werd vorig jaar het toernooi uitgespeeld in een lang weekend, de 2e editie van dit jaar zal over een langere periode worden uitgesmeerd. Het toernooi start op dinsdagavond 16 augustus met de eerste poulewedstrijden. De poulewedstrijden duren 2×45 min. Op zaterdag 27 augustus zijn de finalewedstrijden gepland bij Rohda’76. RVC’33 werd vorig jaar de winnaar van de ReBo Trofee.

Poule indeling:

Poule 1:                          Poule 2:
CVC Reeuwijk                      Bodegraven
Rohda'76                          ESTO
WDS                               RVC'33

• Bericht: André van Egdom

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN