23 januari 2023

Prima overwinning voor BZ&PC-heren

De waterpoloers van BZ&PC wonnen afgelopen zaterdag van Schuurman BZC uit Borculo. De eredivisie degradant van afgelopen seizoen werd met 9-6 verslagen.

● Rob Peek blokkeert een doelpoging.

Lang Spannend

In zwembad De Kuil bleef het lang spannend. BZ had dat met name aan zichzelf te danken. Het duurde tot de laatste periode om het veldoverwicht om te zetten in een voorsprong. Een 5-6 achterstand werd omgebogen naar een 9-6 winst.

Door de overwinning blijven de Bodegravers mee doen om de 3e plaats in de landelijke 1e Divisie.

Doelpunten BZ&PC: Luke Rijnbeek 3x, Joey Schellingerhout 2x, René Peek, Luca Groenendijk, Henk Suur en Jari Krijgsman.

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Zon en sluierbewolking

In de ochtend van deze 2e pinksterdag is er veel ruime voor de zon maar trekt er ook sluierbewolking over. De matige wind is noordoost en de temperatuur 13°C.

In de middag ook sluierbewolking die verder in de middag en in de avond oplost. De matige wind waait uit het noordoosten. De thermometer geeft 17°C aan.

In de nacht een afwisseling van wolken en brede opklaringen. De minimumtemperatuur wordt 8°C.

Dinsdag trekt er in de ochtend bewolking over en zien we maar weinig van de zon. In de middag en avond klaart het op. De matige wind blijft noordoost. Warmer dan 17°C wordt het niet. 

Foto: Tonnie Sluierbewolking

 

 

MEEST BEKEKEN

Sluit Menu