Gepubliceerd 1 mei 2022

Prijzen toegangskaartjes openluchtzwembaden gestegen

De prijzen van toegangskaartjes van de openluchtzwembaden in het Groene Hart zijn flink gestegen. Dat is te lezen in AD Groene Hart. De belangrijkste reden is stijging van de energiekosten. Daarnaast zijn er in de afgelopen twee jaar minder bezoekers geweest vanwege de coronamaatregelen en waren er dus minder inkomsten.

De Fuut 23 april weer open

Openluchtzwembad De Fuut in Reeuwijk heeft voor het eerst in jaren het abonnement voor volwassenen met 10 euro verhoogd, het kost nu 65 euro. De prijs van een dagkaartje is met 50 cent verhoogd naar 5 euro. De prijs van een abonnement voor de jeugd is gelijk gebleven.


De Fuut heeft geen last van de salarisverhogingen die in de CAO voor zwembadpersoneel is afgesproken want er werken alleen vrijwilligers.

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN