De prijzen van toegangskaartjes van de openluchtzwembaden in het Groene Hart zijn flink gestegen. Dat is te lezen in AD Groene Hart. De belangrijkste reden is stijging van de energiekosten. Daarnaast zijn er in de afgelopen twee jaar minder bezoekers geweest vanwege de coronamaatregelen en waren er dus minder inkomsten.

Openluchtzwembad De Fuut in Reeuwijk heeft voor het eerst in jaren het abonnement voor volwassenen met 10 euro verhoogd, het kost nu 65 euro. De prijs van een dagkaartje is met 50 cent verhoogd naar 5 euro. De prijs van een abonnement voor de jeugd is gelijk gebleven.
De Fuut heeft geen last van de salarisverhogingen die in de CAO voor zwembadpersoneel is afgesproken want er werken alleen vrijwilligers.
Post Views: 1.206