Wilco Hoenderdos interviewt maandag 17 mei om 21.00 uur in het radioprogramma Carrousel organist Leendert Verduijn. Leendert bracht het grootste deel van zijn jeugd door in Bodegraven. Al vroeg ontstond zijn passie voor het orgel. Tijdens zijn middelbare schooljaren volgde hij al de vooropleiding aan het Utrechts Conservatorium.

Inmiddels woont Leendert in Gouda, waar hij samen met zijn vrouw een bloeiende lespraktijk heeft. Daarnaast is hij nog heel actief op diverse andere terreinen betreffende de muziek.
Dit te beluisteren in ons radioprogramma Carrousel op maandag 17 mei 21.00 u, woensdag 19 mei 19.00 u en zondag 23 mei 18.00 u. Ook speelt hij een verrassend muziekje op het orgel van de Grote Kerk in Oudewater.
Post Views: 1.149