Gepubliceerd 19 september 2023

Nieuwe vaccinatieronde griep- en coronaprik

Hecht GGD Hollands Midden start woensdag 4 oktober 2023 met de nieuwe vaccinatieronde tegen corona. Zorgmedewerkers en volwassenen en zestigplussers die een uitnodiging voor de griepprik krijgen, hebben tot eind december dit jaar de tijd om de coronaprik te halen.

Voor deze vaccinatieronde wordt een aangepast vaccin gebruikt dat de best beschikbare bescherming biedt tegen de huidige varianten van het coronavirus. Vanaf woensdag 4 oktober kan iedereen die daarvoor in aanmerking komt, op afspraak een coronavaccinatie halen op de vaste locaties in Alphen aan den Rijn, Gouda en Leiden. Kijk op www.ggdhm.nl/priklocaties-corona staat het actuele overzicht van de priklocaties en de openingstijden.

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Zon en wat wolken

In de ochtend is er ruimte voor de zon maar trekt er ook bewolking over. De zwakke wind is zuidwest. De thermometer geeft 18*C aan.

In de middag en begin van de avond vrij zonnig weer. De zwakke wind waait uit het zuidwesten. Het kwik loopt op naar 23*C.

De nacht verloopt vrij helder bij een minimumtemperatuur van 15*C.

Foto:Nathalie de Winter

 

 

MEEST BEKEKEN