De Goudse Schouwburg heeft op maandag 23 mei het programma van theaterseizoen 2022-2023 gepresenteerd en het programma staat nu online. Tijdens de presentatie namen Sjaak Bral en directeur Tineke Maas het publiek in vogelvlucht mee door de highlights van komend seizoen, afgewisseld met optredens van Piepschuim, Flip Noorman, Lotte Velvet, Grof Geschud, The Legends met Michael Varekamp en Tess Merlot. Matijs Jansen van Wunderbaum kwam vertellen over The Clowns Convention en Laura van Dolron sloot het geheel af met een unieke, hilarische live action column.
De avond werd afgesloten met een gezellige borrel in het Theatercafé. De bezoekers ontvingen als eerste de nieuwe brochure en konden tickets kopen voor de voorstellingen die ze op de avond hadden gezien.
Het programma
Het gehele programma staat online op de website www.goudseschouwburg.nl.
Ook nu is het weer gelukt om een mooi programma samen te stellen met o.a. de laatste show van Youp van ’t Hek en een nieuwe show van Peter Pannekoek, concerten van Ilse DeLange Tania Kross en OG3NE, alle grote dans- en toneelgezelschappen en heel veel nieuwe namen.
Verdere informatie over de start van het nieuwe seizoen
De nieuwe seizoensbrochure valt op de mat tussen 31 mei en 4 juni. Voor iedereen die verder geïnteresseerd is in het nieuwe programma en de brochure niet ontvangt is de op te halen bij Tickets & Servicebalie aan de Boelekade of bij Cinema Gouda aan de Burgemeester Jamessingel.
De kaartverkoop voor het nieuwe seizoen start op zaterdag 11 juni om 11:00 uur, zowel online, telefonisch als aan de kassa op de Boelekade.