Gepubliceerd 5 december 2020

Opnieuw record en Olympisch ticket voor Tes Schouten op schoolslag

Tijdens de derde dag van het kwalificatiezwemtoernooi voor de EK en de Olympische Spelen komend jaar verbrak Tes Schouten (foto) opnieuw een Nederlands record. Na gisteren op de 200 m schoolslag (2.26,95) verbeterde ze nu haar eigen toptijd op de 100 m en sleepte daarmee ook een Olympisch ticket binnen op deze afstand.

0,04 sec sneller

De Bodegraafse specialiste op de schoolslag zwom in de series op haar favoriete afstand een tijd van 1.06,92. Zij was daarmee 0,04 sec. sneller dan haar eigen toptijd uit 2019.

• Archieffoto: André van Egdom

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN