Gepubliceerd 29 augustus 2022

Micha de Kat uitgeleverd aan Nederland

Ad Groene Hart meldt dat Micha de Kat in Nederland zal worden vervolgd voor: opruiing tot geweld tegen de rechtspraak, opruiing tot een strafbaar feit en opruiing tot geweld tegen de gemeente Bodegraven-Reeuwijk, opruiing tot ontvoering van en bedreiging van RIVM-directeur Jaap van Dissel en opruiing tot geweld tegen het AD.

Het beroep dat De Kat tegen zijn uitlevering had aangespannen is door de Noord-Ierse rechter verworpen. Hij zal in Nederland worden voorgeleid voor de rechter. Hij moet hier ook nog een celstraf van zes maanden uitzitten vanwege een eerdere veroordeling voor smaad en laster.

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN