Gepubliceerd 22 augustus 2022

Jaco de Groot met supersprong Hollands kampioen

Jaco de Groot is de nieuwe Hollandse kampioen geworden. In Polsbroekerdam sprong hij naar 22,16 m en kwam daarmee dicht bij zijn eigen Nederlands record dat op 22,21 m staat. Het was voor de Kameriker z’n 16e titel bij de PBH.

• Jaco de Groot, Hollands kampioen met supersprong (Archieffoto).

Uitgedaagd

Voor een supersprong werd De Groot al in de voorronde uitgedaagd door Rian Baas uit Gouda die toen al naar 21.46 m. sprong. In z’n allerlaatste sprong verraste De Groot door over de 22 meter te springen. Erwin Timmerarends uit Bodegraven die midweeks in Jaarsveld nog een dagzege opeiste, werd met 20,33 m derde.

• Bericht: André van Egdom

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN