Gepubliceerd 26 juni 2023

Huiskamer in hal NS station Woerden

De hal van het NS station in Woerden is omgebouwd tot huiskamer. Reizigers kunnen daar in alle rust op hun
trein wachten. In de huiskamer bestaat de gelegenheid een telefoon op te laden, koffie te drinken of een snack te eten. Ook is er gratis WiFi. Het Woerdense station is het negenentwintigste station dat een huiskamer krijg. Het Sushipoint, dat eerder dit jaar in het station opende, blijft.

Op werkdagen is de huiskamer al om 05:30 uur open en gaat om 20:00 uur dicht. In het weekend is dat tussen 09:00 uur en 19:00 uur. Aanstaande vrijdag wordt de huiskamer officieel geopend.

Bron Prorail

Redacteur Floortje van Gameren

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Wolken en opklaringen

In de ochtend wisselen wolken en opklaringen elkaar af. De zwakke wind is zuidoost. De thermometer geeft 1°C aan.

In de middag wolken en opklaring. De matige wind waait uit het zuidoosten. Het kwik loopt op naar 4°C.

In de nacht lichte regen bij een minimumtemperatuur van 2°C.

Vrijdag bewolkt weer met in de ochtend wat regen. De zwakke tot matige wind is zuidoost tot zuid. De thermometer geeft 8°C aan.

Foto: De Groene wereld

MEEST BEKEKEN