Gepubliceerd 2 april 2022

Groot feest tijdens Koningsdag in Nieuwerburg

Koningsdag wordt in Nieuwerbrug uitgebreid gevierd. Het feest begint al op zaterdag 26 april om 15.00 uur in het Wierickehuis met een seniorenmiddag en muziekavond met muziek uit de jaren ’80 en “90. Op Koningsdag is er ’s morgens weer een vrijmarkt en ’s middags zijn er optredens.

Tijdens de seniorenmiddag worden vijf rondes Bingo gespeeld en na afloop komen er pannenkoeken op tafel. ’s Avonds is er vanaf 18.30 uur een kinderdisco voor kinderen van 6 tot 12 jaar. Voor de ouderen is er in tapperij de Bourgondiër een feest met muziek uit de jaren “80 en “90.


Koningsdag begint om 10.00 uur met een vrijmarkt voor het Wierickehuis. Kinderen kunnen zich laten schminken, er is een springkussen en een mega dartbord. Voor volwassenen is er een terras en eten bij de TAP foodtruck. Van 12.00 tot 13.00 uur kunnen kinderen meedoen aan een workshop freerunning.


Het muziekprogramma begint om 12.30 uur met optredens van: Marco de Hollander, Helemaal Top, Hugo Beijeman, DJ Johnny Tirol, Monique Smit en Slingshot. Na twee jaar coronastop eindelijk weer een groot feest dat georganiseerd wordt door: Oranjevereniging Prinses Juliana, TAP evenementen en Hugo Beijeman.

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN