De Goudse Schouwburg heeft het najaarsprogramma bekend gemaakt in de (digitale) najaarsbrochure en op www.goudseschouwburg.nl. Het najaarsprogramma bevat voorstellingen die speciaal gemaakt zijn voor de coronatijd, of hierop zijn aangepast.
Op het programma staan optredens van bekende artiesten zoals Karin Bloemen, Pieter Derks, Ellen ten Damme en Plien & Bianca. De Ashton Brothers komen zelfs een hele week naar Gouda, waarbij de kleine zaal wordt omgetoverd tot themarestaurant.
Het programma kent ook nieuwe concepten, waarbij je kunt denken aan een Moordspel, Comedy Cafés en een Theaterfestival. Daarnaast gaat de schouwburg van start met Club DGS; avonden entertainment waarbij heerlijke gerechten worden afgewisseld met muzikale of theatrale acts.

Kaartverkoop
Een aantal verplaatste voorstellingen is al in de verkoop, maar de kaartverkoop voor alle overige voorstellingen t/m 31 december start op donderdag 20 augustus om 9:00 uur. Vanwege de korte tijdspanne is er geen loting, maar zijn tickets direct te koop via www.goudseschouwburg.nl, telefonisch via 0182-513 750 of bij de Tickets & Servicebalie aan de Boelekade 67 te Gouda.
Annuleringsregeling
Bij verkoudheid of griepklachten verzoekt De Goudse Schouwburg bezoekers om thuis te blijven. Om deze reden is het last minute annuleren van kaartjes tijdelijk mogelijk in het geval van corona-gerelateerde klachten. Dit kan kosteloos tot uiterlijk 4 uur voor aanvang van de voorstelling.
Informatie
Het volledige programma en meer informatie over alle coronamaatregelen is terug te vinden op de website van De Goudse Schouwburg: www.goudseschouwburg.nl. Daarnaast is de Tickets & Servicebalie bereikbaar op woensdag t/m vrijdag tussen 13:00 en 17:00 uur.

