Gepubliceerd 14 december 2020

GHZ plaatst portakabins voor opvang coronapatiënten

Vorige week is het Groene Hart Ziekenhuis in Gouda (GHZ) gestart met het plaatsen van portakabins voor de Spoedeisende Hulp (SEH)van het ziekenhuis. Met ingang van 17 december worden hier corona(verdachte) patiënten opgevangen. Hiermee is er een duurzame oplossing voor het scheiden van stromen van corona(verdachte) patiënten en andere patiënten op de SEH en de Huisartsenpost Midden-Holland (HAP).   

Alle patiënten die een verwijzing van de huisarts hebben voor de SEH of naar de HAP komen, kunnen zich melden bij de receptie bij de spoedingang aan de Bleulandweg. Corona(verdachte) patiënten worden vanaf hier doorverwezen naar de wachtkamer in de portakabins en overige patiënten gaan naar de reguliere SEH of HAP.

De portakabins zullen in gebruik blijven zolang de opvang van corona(verdachte) patiënten nodig is.

Foto: Groene Hart Ziekenhuis Gouda
0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN