Gepubliceerd 23 oktober 2023

Gertrud de Roos nieuwe klimaatburgemeester (met audio)

Gertrud de Roos is de nieuwe klimaatburgemeester van Bodegraven-Reeuwijk. Zij neemt het estafettestokje over van Arthur van Dijk die zaterdag afzwaait in die functie. Daaraan voorafgaand was Robèrt Smits de eerste klimaatburgemeester, een functie die voor een jaar door de minister van EZ is ingesteld.

Gertrud de Roos is al lang zeer begaan met het klimaat, en draait mee in verschillende meet-up groepen van mijnklimaatpartij. Als klimaatburgemeester heeft zij gekozen voor het thema: “Een groene gemeente”. En daar wil ze zo veel mogelijk mensen bij betrekken.

Het radioprogramma Gewoon Groen is te horen op de radio bij BR6 op vrijdag om 12.00 uur en 17.00 uur.

Tekst Anneke Bekker
Bron persbericht

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Wolken en opklaringen

In de ochtend wisselen wolken en opklaringen elkaar af. De zwakke wind is zuidoost. De thermometer geeft 1°C aan.

In de middag wolken en opklaring. De matige wind waait uit het zuidoosten. Het kwik loopt op naar 4°C.

In de nacht lichte regen bij een minimumtemperatuur van 2°C.

Vrijdag bewolkt weer met in de ochtend wat regen. De zwakke tot matige wind is zuidoost tot zuid. De thermometer geeft 8°C aan.

Foto: De Groene wereld

MEEST BEKEKEN