Gepubliceerd 22 oktober 2020

Extra hinder op de N11

Van vrijdagavond 23 oktober 20:00 uur tot zaterdagmiddag 24 oktober 14:00 uur sluit Rijkswaterstaat de N11 in beide richtingen af, tussen Alphen aan den Rijn en de aansluiting op de A12 bij Bodegraven.

N 11 afgesloten tussen Alphen aan den Rijn en Bodegraven

Verkeer vanuit Reeuwijk of A12, rijdt Bodegraven in vanaf de afslag Reeuwijk via de Europaweg en de Broekveldselaan.

Tussen Bodegraven naar Alphen aan den Rijn rijd je het best over de Dammekant en de Steekterweg. Vanuit Reeuwijk naar Alphen aan den Rijn en terug is de handigste route over de A12 en de N207, langs de Gouwe.

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN