Gepubliceerd 2 maart 2022

Een duim voor de AfvalHelden

Afvalverwerkingsbedrijf Cyclus vraagt aandacht voor de Week van de AfvalHelden, die in Nederland van 7 tot 13 maart wordt gehouden. Cyclus doet mee aan deze week en roept inwoners op alle mannen en vrouwen die ervoor zorgen dat ons afval wordt ingezameld, in het zonnetje te zetten.


Beloon ze met een glimlach of hang een raamposter op die te downloaden is van de website van Cyclus. In Bodegraven-Reeuwijk en nog 11 gemeenten zorgen de medewerkers van Cyclus dagelijks voor het ophalen van het afval en het schoon en netjes houden van de straten.


De Week van de AfvalHelden is een initiatief van de brancheorganisaties NVRD, Vereniging Afvalbedrijven, TLN en O&O fonds GOE, die gaan over afval, reiniging, transport en verwerking in Nederland. De Week vond in 2021 voor het eerst plaats.

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN