Gepubliceerd 24 mei 2022

De Rijnstreek JO11 trots kampioen

Het waren zware jaren voor de kanjers van De Rijnstreek JO11. Het viel lange tijd niet mee om een team te vormen van deze groep leuke kinderen. En zo vielen er soms kinderen af, maar kwamen er ook weer fantastische kinderen bij. En ook voor de begeleiding werd het elk jaar lastig. Ga er maar aan staan om een groepje individuen met allemaal hun eigen beleving samen te smelten tot een leuk team.

• Als kampioenen in triomftocht op een boerenwagen door het dorp. Dat is sowieso al een belevenis!

Maar het is gelukt. Met wat schaven hier en daar en wat extra hulp van oude rotten en frisse winden is het de begeleiding gelukt. Ze hebben een waardige kampioen gesmeed. Complimenten daarvoor!!

En dan niet te vergeten de geweldige voetballers en voetbalsters in het team. Allemaal met hun eigen klasse en eigen talenten. En samen moest het als een hele moeilijke puzzel passen. En dat doet het. De sfeer zit er goed in en dan komt het resultaat vanzelf. En dat is een felicitatie waard.

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN