Gepubliceerd 11 februari 2022

CVC Reeuwijk trekt Ramon Hageraats aan als hoofdtrainer

Volgend seizoen wordt Ramon Hageraats hoofdtrainer bij CVC Reeuwijk. Hij wordt de opvolger van Boris van Es, die hoofdtrainer wordt bij SV Nieuwkoop.

Veel clubs

Hageraats was al bij veel clubs in de regio werkzaam als hoofdtrainer. Dit seizoen nog bij het Goudse Olympia. Daarvoor o.a. bij Wippolder, Maasdijk, Kagia, Be Fair, LYRA, ESTO en OSV Oud-Beijerland. Maakte Be Fair kampioen van de 3e klas en bij ESTO wist hij de club te behouden voor de 2e klas. Bij Olympia, waar hij bezig is aan zijn 2e en tevens laatste seizoen, moet hij nog proberen de Gouwenaren in de 1e klas te houden.

Echte verenigingsleven

Voor de 49-jarige Wateringer is vooral ook het echte verenigingsleven belangrijk. Dan te kiezen voor CVC Reeuwijk lijkt dan toch niet zo vreemd. Hageraats vindt dat het bestuur de koers bepaalt van de vereniging en zijn doelstelling voor het komend seizoen zal afhangen welke kant het op zal gaan. Zijn taak zal zijn om daar verdere sturing aan te geven.

CVC-Voorzitter Luuk Kwast: “Als bestuur zijn we blij met de aanstelling van Ramon. De gesprekken zijn zeer positief bevallen en we hebben het gevoel dat Ramon goed past bij onze vereniging, ambities en de selectie. We verwachten voor komend seizoen ook een nog grotere aanwas van eigen jeugd richting de selectie. Ramon heeft de nodige ervaring met het smeden van een team en is door zijn ervaring bij clubs uit de buurt bekend met de regio. Wij kijken uit naar een fijne samenwerking.”

● Bericht: André van Egdom

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN