Gepubliceerd 26 september 2020

CVC Reeuwijk: eerste driepunter met hangen en wurgen!

Met hangen en wurgen sleepte CVC Reeuwijk de eerste driepunter van het seizoen over de streep. Het versloeg in de streekderby Be Fair met 0-1. In de 2e helft overleefden de Reeuwijkers een paar hachelijke momenten. Maar Be Fair kreeg de gelijkmaker er niet in.

Strafschop

Op Sportpark ’t Suyt gooiden Be Fair en CVC Reeuwijk niet meteen de remmen los. Beide ploegen waren beducht op een snelle achterstand. Aanvallend was CVC Reeuwijk het meest gevaarlijk. Na zo’n 18 minuten liep Be Fair averij op toen de scheidsrechter naar de strafschopstip wees na een handsbal van een Waddinxvener. Lion v.d. Velde schoot de elfmeter onberispelijk in: 0-1. CVC bleef daarna controle houden over de wedstrijd. Van de Velde had Be Fair op slag van rust nog meer pijn kunnen doen door een megakans voor de 0-2 te benutten. De CVC-spits joeg de bal jammerlijk over.

• Lion v.d. Velde in actie tegen Be Fair. Hij scoorde de enige en beslissende treffer uit een strafschop: 0-1.

Miraculeus

Was de 1e helft al niet hoogstaand, in de 2e helft zakte het niveau nog verder weg. Naarmate de tweede 45 minuten vorderden, raakte CVC Reeuwijk meer en meer de grip op de wedstrijd kwijt. In de laatste 20 minuten ontvouwden zich een paar hachelijke momenten voor het CVC-doel. Miraculeus hoe doelman Wouter van Valen met kunst- en vliegwerk zijn doel schoon hield. De CVC-verdediging kraakte in al z’n voegen. Echter Be Fair kreeg de bal er maar niet in. Scheidsrechter Jhamai liet CVC Reeuwijk met 6 minuten blessuretijd nog lang in onzekerheid bungelen. Het bracht Be Fair uiteindelijk niet naar de 1-1.

• Martijn Kok (l) speelde zaterdagmiddag tegen zijn oude club Be Fair.

• Bericht: André van Egdom

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN