Gepubliceerd 8 maart 2024

Collecteweek Amnesty International

In de week van 10 -16 maart wordt de jaarlijkse collecte van Amnesty International gehouden. Duizenden vrijwilligers gaan dan weer de straat op om voor mensenrechten te collecteren. Wereldwijd worden mensenrechten geschonden. Mensen worden gemarteld omdat ze hun mening geven. In elkaar geslagen omdat ze homo zijn. Achtergesteld omdat ze vrouw zijn. Veroordeeld tot de doodstraf, na een oneerlijk proces. Vreedzame demonstranten verdwijnen achter de tralies. Met uw bijdrage kan Amnesty meer onderzoek doen, meer acties voeren en meer mensen redden.

Doneer daarom aan Amnesty International via NL45 TRIO 0198100000 of geef iets aan de collectant. Alvast bedankt.

Tekst Anneke Bekker

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN