De coronaregels zijn alweer geruime tijd verleden tijd. Dat betekent dus ook dat er weer evenementen kunnen worden georganiseerd. Ook in onze gemeente is dat het geval en deze week vindt er ook weer het één en ander plaats. Aankomende vrijdag en zaterdag is er namelijk weer van alles te doen in Bodegraven.

Het was al eventjes bekend dat op vrijdag 20 mei en zaterdag 21 mei het BorftLive Lentefestival plaats vindt op het Raadhuisplein. In het centrum van ons dorp zal er dan ook veel te doen zijn. Naast het eerder aangekondigde Lentefestival is er namelijk nog meer te doen.
De in Bodegraven bekende BOV organiseert namelijk de Voorjaarsmarkt. In het centrum van het dorp zal er dan op vrijdag en zaterdag het één en ander worden georganiseerd. Op vrijdag is de voorjaarsmarkt van 10:00 tot 20:00 en op zaterdag is het van 10:00 tot 17:00.