Gepubliceerd 13 januari 2020

Ronald van Assen lanceert twee avonturenromans

Tijdens het BOEK10 SchrijfEvent in theater Het Klooster in Woerden worden De acht poorten en Een boodschap uit het verleden gelanceerd. De acht poorten is het eerste deel van de trilogie over Ron en Geertje, Een boodschap uit het verleden is het tweede deel. Naast de avontuurlijke verhaallijn in het zeventiende eeuwse Delft, bevatten beide boeken wandelroutes die langs de plekken uit het verhaal voeren. Vanaf 25 januari zijn de boeken verkrijgbaar in iedere (online)boekhandel.

De acht poorten

Wanneer de zestienjarige Ron op een dag – geheel tegen zijn zin – zijn moeder helpt, valt hij in een vijver. Wanneer hij bijkomt, blijkt hij op precies dezelfde plek te zijn, alleen dan in de zeventiende eeuw. Hij ontmoet daar Geertje. Zij helpt hem te overleven in deze voor hem vreemde omgeving. Om terug te keren naar zijn eigen tijd moet Ron acht voorwerpen verzamelen uit de stadspoorten van Delft. Tijdens zijn zoektocht beleeft hij spannende avonturen en ontmoet hij verschillende bekende Delftenaren. Zal het hem lukken? Wil hij uiteindelijk nog wel terug?

Een boodschap uit het verleden

Geertje heet inmiddels Geertruida en is de rijkste vrouw in het zeventiende eeuwse Delft. Ondanks haar rijkdom is ze niet gelukkig. Ze mist haar grote liefde Ron en wil niets liever dan bij hem zijn. Daarvoor moet ze een manier vinden om naar de eenentwintigste eeuw te reizen.
Met behulp van haar goede vriend broeder Edward lukt het haar. De prijs is echter hoog. Hoe overleef je als inwoner uit de zeventiende eeuw in onze moderne tijd?

Signeren

Zaterdag 8 februari is Ronald te gast bij de boekenwinkel aan de Lange Tiendeweg 35 te Gouda. Hij kan u tussen 14.00 en 16.00 uur alles vertellen over zijn nieuwe boeken.

0 Shares

Geef een reactie

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN