Gepubliceerd 26 juni 2023

Plofkraak bij juwelier in de Kerkstraat in Bodegraven

In de nacht van zondag op maandag ( 26 juni) was juwelier Van Zijl in de Kerkstraat opnieuw slachtoffer van een inbraak. Deze keer een plofkraak waarbij  het rolluik ernstig werd beschadigd. Naast gevelschade is er veel schade aan het winkelinterieur. Op dit moment is nog niet bekend of en hoeveel waardevolle artikelen de inbrekers hebben weten mee te nemen.

Van Zijl had na eerdere inbraken al maatregelen genomen zoals het plaatsen van paaltjes voor de winkel om ramkraken te voorkomen. Ook was tijdens de openingstijden de winkel deur gesloten die na aanbellen werd geopend.

Tekst en foto’s Ger Velders

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Wolken en opklaringen

In de ochtend wisselen wolken en opklaringen elkaar af. Er staat een zwakke tot matige zuidwesten wind bij een temperatuur van -1°C.

In de middag zonnige momenten. De zwakke wind waait uit het zuidwesten. Het kwik klimt op naar 3°C.

In de nacht brede opklaringen bij een minimumtemperatuur van -2°C.

Zondag in eerste instantie wolken en opklaringen. In de middag trekt de hemel dicht en op het eind van de middag en in de avond valt er winterse neerslag. Het kwik zakt loopt op naar 1°C. 

Foto: Tonnie Sluierbewolking

 

MEEST BEKEKEN