Gepubliceerd 27 april 2022

Bodegraven, oorlog en bevrijding; expositie

De Stichting Historische Kring Bodegraven houdt een expositie over “Bodegraven Oorlog en bevrijding” in het Groene Harthuys, Bouwsteeg 6, Bodegraven.. In de periode van 2 t/m 20 mei is het Groene HartHuys geopend van 10.00 – 17.00 uur, behalve op zondag.

Op deze expositie zijn er toch weer nieuwe verhalen en foto’s met oude documentatie uit die moeilijke periode te zien. In 2020 stond deze expositie al gepland, maar corona verhinderde dat. Ook kwam toen het boek uit: ”75 Jaar Vrijheid”, met herinneringen en aanvullende verhalen over omgekomen Bodegravers in WOII.

Omdat de leden van de Historische Kring nog weer andere verhalen en herinneringen tegen kwamen, hebben ze ook een extra Boreftse Berichten uitgegeven, met dezelfde titel: “Bodegraven Oorlog en bevrijding”, speciaal voor donateurs.

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN