Gepubliceerd 28 november 2022

Bijna 23% minder WW-uitkeringen t.o.v. vorig jaar

In vergelijking met vorig jaar verstrekte het UWV in oktober 22,9% (404) minder WW-uitkeringen t.o.v. oktober vorig jaar. In techniek, ICT, onderwijs en zorg zijn er structureel krappe beroepen.

Onder meer de uitkeringen aan medewerkers klantenservice en telefonisten & receptionisten namen in oktober af. Een kleine toename deed zich voor bij onder andere magazijn- & expeditiemedewerkers, vertegenwoordigers en chauffeurs.

Binnen beroepsgroepen kan de typering voor specifieke beroepen variëren. Op beroepsniveau laat de regionale lijst kansrijke beroepen zien voor welke beroepen werkzoekenden met de juiste kwalificaties in Midden-Holland goede kansen maken. Zoals verwacht heeft het aantal openstaande vacatures halverwege 2022 de top bereikt, maar blijft de spanning op de arbeidsmarkt hoog.

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN