Gepubliceerd 16 mei 2023

Basisschool De Regenboog uit Reeuwijk damt op finale NK-schooldammen

Zowel een welpen- als een pupillenteam van De Regenboog wist zich na het gemeentelijke toernooi te kwalificeren op achtereenvolgens het provinciale toernooi en de halve finale van het NK-schooldammen voor het Nederlands Kampioenschap dat afgelopen zaterdag werd gehouden.

Voor het welpenteam was het een thuiswedstrijd, want de Reeuwijkse damvereniging Denk en Zet organiseerde deze finale. De derde plek op de halve finale schepte grote verwachtingen bij dit team van jonge dammers, bestaande uit Robbin Oskam, Dex Zweere, Lorenzo en zijn zusje Zoë Groenendijk. Al eindigde dit team op de 23-ste plek, het was een onvergetelijke ervaring om bij de beste 100 dammers van Nederland te horen.

Het pupillenteam, Christiaan Rutjens, Maarten Kalkhoven, Hannah van Leeuwen en Rosalie Achterberg hadden zich in de halve finale op het nippertje gekwalificeerd, maar brachten het er in de finale, die in Hoornaar werd gespeeld, erg goed vanaf. Met een 12-de plek in een deelnemersveld van 26 teams eindigde dit damteam keurig in de middenmoot

0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN