Gepubliceerd 14 maart 2023

Judoka’s Chikara Sport vallen in de prijzen

Op zondag 12 maart kwam een grote groep judoka’s van Chikara Sport in actie op het Groot Houten Judotoernooi. De judoka’s van coach Eric Zwaan sleepten veel prijzen mee naar Bodegraven!


De volgende resultaten werden behaald:

Noah Boszhard, Roel Passchier Ramon Spruit, Ricardo Ghatias, Lars Muller en Luca Passchier eindigden op een vierde plek. Lieke van Leeuwen eindigde als 3e. Op een tweede plaats eindigden Evi van Leeuwen, Iris Blijleven en Lars Leuverink.

● V.l.n.r.: Ricardo Ghatias, Lars Leuverink, Evi en Lieke van Leeuwen. Ook zij vielen in de prijzen.

Christian Opmeer, Daan van Leeuwen, Adam Achbari, Sven den Hartogh, Sem Langerak en Alexander Opmeer eindigden op de eerste plaats!

● Coach Eric Zwaan tussen Christian Opmeer en Sem den Hartogh die beiden 1e werden.
0 Shares

ADVERTENTIE

BR6 WEERBERICHT


Opklaringen, wolken en kans op buien

De dag begint somber maar in de middag is er ook wat zon.

In de ochtend is er laaghangende bewolking waaruit wat regen valt. De matige wind is noordwest. De thermometer geeft 16°C aan.

In de middag wordt het droog en klaart het op. In de avond trekt de hemel dicht. De wind zit in de noordhoek. Het kwik loopt op naar 19°C.

In de nacht een mix van wolken en opklaringen bij een minimumtemperatuur van 13°C.

Zondag levert beter weer op. Wolken en zonnige perioden wisselen elkaar af. Omdat de wind uit het noorden waait wordt het niet warmer dan 18°C.

Foto: Leo Petersen Wolken

 

MEEST BEKEKEN