Kennismaken met schilderen

Het Inloophuis geeft een schilderworkshop. De schilderworkshop is eenmaal per maand onder leiding van ervaren schilderdocenten, deze keer door Corrie Berends. Even vergeten dat je ziek bent (geweest) en ontspannen genieten van het plezier om creatief bezig te zijn. Dat kan in Inloophuis ‘Leven met Kanker’. We werken aan de hand van voorbeelden maar zelf
iets bedenken mag ook, het is voor iedereen te doen. Tijdens het schilderen staat plezier voorop, want plezier ontspant en doet je even ontsnappen aan de waan van de dag.

Op donderdag 2 februari 2023 van 10.00 tot 12.00 uur. Inloophuis Leven met Kanker, Wilhelminaweg 12, Woerden. Aanmelden (06-14004496), per email (info@ inloophuislevenmetkanker.nl )

Sluit Menu